FLL JR

FIRST® LEGO® LEAGUE JR.

FIRST® LEGO® LEAGUE JR.

FIRST LEGO League Jr. skatina vaikų nuo 6 iki 10 metų amžiaus smalsumą ir nukreipia jų dėmesį į mokslo ir technologinių stebuklų atradimą. Ši programa turi realią mokslo koncepciją, kurią reikia ištirti atliekant mokslinius tyrimus, pasitelkiant komandinį darbą, konstrukcijas ir vaizduotę. Padedami trenerių, komandos naudoja LEGO kaladėles, kad sukonstruotų modelį, kuris judėtų, taipogi kuria “Parodyk man” plakatą, kuris iliustruoja jų kelionę. Registracija prasideda gegužės mėnesį, o informacija apie pirmąjį FIRST LEGO League Jr. sezono iššūkį pasirodys rugpjūčio pradžioje.

Atradimas ir projekto sezonas prasideda nuo rugpjūčio ir tęsiasi iki gegužės, o parodų sezonas prasideda nuo spalio ir tęsiasi iki birželio. Parodos leidžia komandoms parodyti, ką jie išmoko. Balandžio pabaigoje kai kurios komandos gaus kvietimus į FIRST LEGO League Jr. pasaulinę festivalio parodą. Sužinokite daugiau apie FIRST LEGO League Jr. - Daugiau

Ko reikia FIRST LEGO League Jr. komandai:

 • 2 ar daugiau suaugusiųjų trenerių, norinčių ir motyvuotų vadovauti komandai atradimų ir parodų sezoną (ir ne tik) – jokios specialios techninės patirties nereikia
 • Iki 6 mokinių, kurių amžius nuo 6 iki 10 metų ir kurie nori skirti laiko (dažniausiai vieną ar dvi dienas) per savaitę
 • Tinkamos viešos arba privačios susitikimo vietos, kuri galėtų prisitaikyti prie grupės ir kurioje yra interneto prieiga
 • LEGO® Education WeDo 2.0 programos konstravimui ir programavimui
 • Bendruomenės rėmėjo (-ų), kuris padėtų finansuoti jūsų pastangas ir teiktų kitokią paramą (galima gauti stipendijas)
 • Noro mokytis, tyrinėti, strateguoti, kurti draugystę, dalintis idėjomis ir talentais, susirasti naujų draugų, būti pripažintais ir SMAGIAI PRALEISTI LAIKĄ!
 • Jei esate treneris ar pilnametis savanoris, turėtumėte susitikti su savo komanda bent kartą per savaitę atradimų ir kūrimo sezono metu (12 seansų). Jūsų komanda gali nuspręsti, kiek laiko jūs galite skirti programai.Tas pat yra taikoma ir komandos nariui. Būkite pasirengę susitikti vieną kartą per savaitę maždaug 12 savaičių. Kaip ir bet kokia sporto veikla ar kita užklasinė veikla, kuo daugiau laiko investuosite padėdami savo komandai, tuo labiau jūsų komanda padidins sėkmės galimybes.
  Jr_Boom_town

  2019/2020 metų iššūkis "Boomtown!"

  Boomtown auga. Mums reikia tavo pagalbos! Ar gali sukurti ir pastatyti pastatą mūsų miestui? Nepamiršk pasidalinti tuo, ką išmokai Naudokitės savo vaizduote ir LEGO® Education WeDo 2.0 sukurti ir suprogramuoti savo Boomtown statinį. Sekite tai, ko išmokote savo Inžinieriaus užrašuose ir papasakokite apie tai Show Me plakate.

  FIRST LEGO League Jr. sezonas pasibaigia paroda, kur komandos demonstruoja tai, ko išmoko ir ką sukūrė.Kai kurios komandos yra kviečiamos pademonstruoti savo darbą FIRST LEGO League Jr. pasauliniame parodų festivalyje, kur susitinka visos komandos iš viso pasaulio, dalinasi idėjomis ir linksmai leidžia laiką.

  Renginiai suteikia mokiniams nuostabios patirties, jie švenčia už sunkiai atliktą darbą, linksminasi, užmezga naujus draugystės ryšius ir susiduria su idėjomis ir ideologija, kurios pagerins jų gyvenimus dešimtmečiais į priekį. Visi FIRST LEGO League Jr. komandos nariai, treneriai bei savanoriai sutinka, kad sezono pabaigos įvykiai (parodos ir FIRST LEGO League Jr. pasaulinis parodos festivalis) yra patys nuostabiausi, suteikiantys begalinės patirties. Kur dar galite susirasti naujų draugų, dalintis idėjomis, stebėti kaip vyresni vaikai varžosi su robotais ir pasinerti į technologijas, leidžiančias mėgautis nuostabiomis akimirkomis savo gyvenime? FIRST tai komandinis darbas, dalijimąsis, pagalbą kitiems ir pagarba. Dėl nekonkurencingos FIRST LEGO League Jr. programos pobūdžio, mokiniai gali dalyvauti daugiau nei viename sezono renginyje, priklausomai nuo jų rajone numatytų renginių.

  Inžinerinio kūrimo procesas

  Kiekvienos sesijos metu jūsų komanda naudos inžinerinio kūrimo procesą, kai jie dirba BOOMTOWN STATYBŲSM iššūkyje.

  Žemiau pateikiame keturias inžinerinio kūrimo proceso dalis: 

  • Tyrinėkite (Explore) - Problemų paieška ir tyrimas
  • Sukurkite (Create) - vieną ar daugiau sprendimų. 
  • Išbandykite (Test) - Išbandykite sukurtus sprendimus. 
  • Pasidalinkite (Share) - Pasidalinkite tuo, ką išmokote. 

  Pabrėžkite vaikams, kad šiam procesui nėra nustatyta tvarka. Jie gali praeiti kai kurias ar visas dalis kelis kartus per vieną sesiją.

  Jr_inz_kur_proc
  first_vertybės
  Viso sezono metu naudokite FIRST® pagrindines vertybes kaip savo komandos vadovą:

  Viena ar daugiau šiǐ pagrindinių vertybių yra nurodomos kiekvienoje komandos susitikimo vadovo sesijoje. Bet kurio užsiėmimo metu ar po jo paklauskite savo komandos narių : 

  • Kokių naujų įgūdžių ir idėjų išmokote? 
  • Kokias problemas išsprendėte? Kaip jas išsprendėte? 
  • Kaip galėtumėte panaudoti tai, ko išmokote? 
  • Kaip jūs parodote pagarbą visiems savo komandos nariams? 
  • Kaip jūs dirbate kartu kaip komanda? 
  • Kas jums labiausiai patinka, kai esate savo komandoje? 

  Kokią priemonių reikia mano komandai?

  Kiekvienos sesijos pradžioje pateikiamos BOOMTOWN STATYBŲ iššūkiui reikalingos priemonės.

  BOOMTOWN STATYBŲ Inžinieriaus užrašai - Inžinieriaus užrašų sesijos tiesiogiai atitinka komandos susirinkimo vadovo sesijas. Duokite po vieną inžinieriaus užrašų egzempliorių kiekvienam komandos nariui.

  BOOMTOWN STATYBŲ Inspire rinkinys ir Inspire modelis  - BOOMTOWN STATYBŲ Inspire rinkinys susideda iš maždaug 700 LEGO® elementų. 

  LEGO® Education WeDo 2.0 - Visos komandos turi programuoti ir motorizuoti bent vieną savo Boomtown statinio dalį, naudodamos LEGO® Education WeDo 2.0. Norėdami tai palengvinti, turite pateikti savo komandai LEGO Education WeDo 2.0 Core Set 45300 ir suderintą aparatūros įrenginį (pavyzdžiui, planšetinį kompiuterį, nešiojamąjį kompiuterį ar stacionarǐ kompiuterį).

  first-impact-infographic-sep16-flljr_Lt-e1571218451465

  FIRST® LEGO® LEAGUE JR. poveikis

  Įrodytas ir patikrintas poveikis! Apsilankykite mūsų impact resource page, kad galėtumėte sužinoti, kaip pasinėrimas į FIRST programas, net ankstyvame amžiuje, teigiamai veikia mokinius per visą jų išsilavinimą ir net karjerą.

  FIRST LEGO League Jr. komandos gauna galimybę:
  ● Priimti iššūkius susiduriant su šiuolaikiniais mokslininkais
  ● Atrasti tikrąją matematiką ir mokslą
  ● Sukurti su iššūkiais susijusį modelį naudojant LEGO® elementus
  ● Sukurti „Parodyk man“ plakatą ir praktikuoti pristatymo įgūdžius
  ● Tobulinti komandinio darbo įgūdžius
  ● Pasirinkti dalyvauti parodose ir robotikos renginiuose
  ● Įsitraukti į komandos veiklas besivadovaujant FIRST LEGO League Jr. Pagrindinėmis vertybėmis